Vlasová klinika

Češtinacz

Inovácia pre rast vlasov

Vlasová klinika

Prístroj Neo 21

Neo 21 je unikátny prístroj vyvinutý lekármi a tímom expertov firmy Biotec Italia, špeciálne pre sieť našich kliník.

Talianska spoločnosť Biotec Italia je od roku 1993 v popredí výskumu a technologického zlepšovania pleti a anti-aging produktov.

Výskum, implementácia a výroba produktov Renlive sa vykonáva podľa noriem UNI EN ISO 9001.

Ako vám NEO 21 pomôže?

Vlasová klinika

1. Odstráni blokujúcu vrstvu

Pomocou ultrazvukovej špachtle prístrojom NEO21 mechanicky odstránime z vlasovej pokožky vrstvu, ktorá blokuje póry. Jedná sa o suchú odumretú kožu, nečistoty a vlasový maz.

Vlasová klinika

2. Ošetrí vlasovú pokožku

Ošetrenie pokožky ultrazvukom zlepšuje mikrocirkuláciu, znižuje napätie v pokožke, čím podporuje jej pružnosť a priaznivo ovplyvňuje celkovo jej stav. Tým si dokonale pokožku pripravíme na jednu z našich procedúr.

Vlasová klinika

3. Aplikuje aktívne látky

Elektroporáciou alebo mikroihličkovaním aplikujeme aktívne látky Neohairu priamo do vlasovej pokožky, tým vyživíme pokožku a vlasové cibuľky vitamínovou bombou, aby mohli rásť zdravé a silné vlasy.


Vlasová klinika

Renlive Neohair

NEOHAIR je bohatá, cielene zostavená, receptúra účinných aktívnych látok, ako sú vitamíny, aminokyseliny a rastlinné extrakty. Prírodná receptúra zaručuje, že vaše vlasy nebudú zaťažované zbytočnou chémiou.

NEOHAIR sérum je bohatá cielene zostavená receptúra účinných látok, kedy v nej obsiahnuté vitamíny zaisťujú syntézu keratínu, špecifické rastlinné extrakty zvyšujú prietok krvi, čím podporujú za pomoci aminokyselín okysličenie tkanív, väčšiu výživu a ničia voľné radikály.

O výrobcovi: Renlive je vyvinutý spoločnosťou Biotec Italia. Filozofiu radu produktov Renlive možno vysledovať už z významu mena. Skladá sa z dvoch slov: Ren odvodený od Renew – obnovenie a live od žiť/živý.

Ako vám Neohair pomôže?

Vlasová klinika

1. Zastaví vypadávanie vlasov

Vďaka unikátnemu zloženiu a cielenej aplikácii vyživuje vlasovú pokožku a vlasové cibuľky, tým aktivuje jej funkciu a zastaví vypadávanie vlasov.

Vlasová klinika

2. Aktivuje rast vlasov

NEOHAIR je bohatá, cielene zostavená, receptúra účinných aktívnych látok, ako sú vitamíny, aminokyseliny a rastlinné extrakty.

Vlasová klinika

3. Vlasy vyživí od korienkov

Vlasy sú vyživené od korienkov, tým je podporený ich rast, zlepšuje sa štruktúra, objem a celkovo kvalita a zdravie vlasov.


Povedali o nás

Vlasova Klinika

Po prvej návšteve 90% úbytok lupín. Stačilo vyčistenie vlasovej pokožky ultrazvukovou špachtľou.

J. K.
Vlasova Klinika

Po operácii prietrže mi strašne začali padať vlasy. Mal som ich plné hrsti. Pomohlo vyčistenie pokožky ultrazvukom a aplikácia Neohairu microihličkovaním.

D. L.
Vlasova Klinika

Začali mi rednúť vlasy na temene hlavy. Chodím pravidelne a hlava mi krásne zarastá.

M. CH.
Vlasova Klinika

Podstúpila som dnes na brnenskej klinike Detox – čistenie pokožky hlavy a určite odporúčam, páči sa mi osobný a láskavý prístup od obsluhy a celková procedúra, pevne verím, že mi procedúra pomôže s kvalitou vlasov. Profesionáli v odbore.

L. D.

Objednajte sa na Vašu pobočku

Pripravujeme pre vás kliniky - čoskoro zverejníme.

Otváracia doba

Poradňa / najčastejšie otázky

V poradni nájdete často kladené otázky.
Ak Vaša otázka zostáva stále nezodpovedaná,
nehanbite sa opýtať.

Newsletter

Chcete dostávať nové informácie ohľadom vypadávania
a obnovy rastu vlasov? Alebo sa podeliť o poznatky
našich klientov a byť informovaní o zvýhodnených akciách?

    Máte záujem si otvoriť vlastnú pobočku vlasovej kliniky?