Vlasová klinika

Češtinacz

Stena úspechov našich klientov

Každý náš spoločný úspech veľmi poteší.
Chceme zlepšiť kvalitu života všetkým ľuďom, ktorých trápia problémy s vypadávaním vlasov.

Vlasová klinika

“Seborea trápia aj deti”
Dievčatko 9 rokov – seboroická dermatitída. Dve ložiská na temene hlavy. Zvyšok vlasovej pokožky je čistý. Vlasy oslabené, riedke ale nepadajú. Ložiská sa prvýkrát objavili pred rokom. Dievčatko má za sebou vyšetrenie krvi, štítnej žľazy a alergií. Podľa výsledkov všetko v poriadku. Pri prvej návšteve Vlasovej kliniky sme urobili detox – čistenie pokožky hlavy ultrazvukovou špachtľou. Pre starostlivosť na doma dostalo dievčatko ampulky séra Neohair, šampón a masku Magic Hair. Po umytí vláskov zostáva pokožka hlavy čistá ako po procedúre.
Vlasová klinika

“COVID”
Raz v mesiaci máji, prišiel na kliniku do Uhorského Hradiště pán z Mladej Boleslavi. Prečo taký kus cesty? Pretože ako každému tretiemu, mu po čovide začali strašne padať vlasy a nikto mu nedokázal pomôcť. Povedal si, že ako posledná vec skúsi novú Vlasovú kliniku – sme predsa inovatívne. Pán Bedřich Nikl navštívil Vlasovú kliniku 2x a čo sa nestalo? Vlasy prestali vypadavať a začali opäť hustnúť. Jeho holič sa pýtal, či nebol v Turecku na transplantáciu vlasov. Nie – znela odpoveď, iba zázrak menom Vlasová klinika. Čo nasledovalo ďalej? Pán Nikel sa do technológie produktov a kúziel Vlasovej kliniky tak zamiloval, že si otvoril vlastnú kliniku v Mladej Boleslavi. Vie, že naše služby fungujú. 2.1.2023 otvoril kliniku aj v Prahe a chystá sa na otvorenie ďalších. To všetko, len vďaka vlastnej skúsenosti a túžbe pomôcť ďalším s rovnakými problémami. Časový rozdiel medzi fotografiami sú 4 mesiace.
Vlasová klinika

“Alopécia”
Náš prvý najväčší úspech s alopéciou po 7 návštevách Vlasovej kliniky. Menšie holé miesta nám zarástli úplne. Najväčšia plocha zarastá pomalšie, ale stráca sa a veríme, že zmizne úplne. Vždy vykonaná procedúra vyčistenia ultrazvukou špachtľou a mikroihličkovania. Posledná návšteva klientky bola v októbri, doma však pokračuje s domácou kôrou Neohair.
Vlasová klinika

“Štítna žľaza”
Klientka 25 rokov, prvá návšteva na našej Vlasovej klinike. Už 10 rokov ju trápia problémy so štítnou žľazou. Extrémne upchatá pokožka bola najväčšou príčinou nadmerného vypadávania vlasov. Klientke sme urobili čistenie a elektroporáciu.
Vlasová klinika

“Svrbiaca pokožka hlavy”
Svrbivá pokožka hlavy a akné v pokožke. Toto u nás dokážeme vyriešiť pri prvej návšteve. Dôkladné a hĺbkové vyčistenie ultrazvukovou špachtľou. Elektroporácia – pomocou elektrických impulzov a výbojov priamo do vlasovej cibuľky putuje krvným riečiskom sérum Neohair. Na rýchlejšie uzdravenie hlboko hydratačný šampón a balenie Neohair na domácu starostlivosť.
Vlasová klinika

“Kúty na hlave”
Poznáte ten pocit, keď sa pozriete ráno do zrkadla a tie kúty sú väčšie každým dňom? Na trichologickom vyšetrení vidíme veľa iba upchatých folikulov, z ktorých vlasy porastú. Vlasovú pokožku sme vyčistili a uvoľnili zátky, ktoré bránili rastu vlasov. Rast nových vlasov sme podporili našim sérom Neohair.
Vlasová klinika

“Alopécia”
Našu kliniku navštevujú klienti všetkých vekových kategórií. Dnes máme príbeh 80-ročnej dámy, ktorou trápi alopécia. Vlásky sú veľmi jemné, avšak aj napriek jemnosti vlasov možno vidieť, ako holé miesta po alopécii zarastajú. Pani svoj čas našej klinike venovala zatiaľ 4x.
Predtým som si vlasy zafarbiť nemohla, pretože mi presvitala prázdne miesta,
teraz už nie, vďaka návštevám Vlasovej kliniky
Vlasová klinika

“Plešatosť”
Slečna Tereza prišla prvýkrát na našu kliniku 25. augusta. S nadmerným vypadávaním vlasov a potvrdenou diagnózou „PLEŠATOSŤ“ od kožného lekára, kde jej bolo povedané, že sa má zmieriť s tým, že o vlasy postupne príde. Že už jej nie je pomôcť. Vo Vlasovej klinike podstúpila čistenie ultrazvukovou špachtľou a mikroihličkovaním, vždy po 4 týždňoch. Neohair si aplikovala 2x týždenne v domácej starostlivosti. Dnešné v poradí 5 návšteva. Vlasy prestali úplne vypadávať a rastú nové. Celkovo posilnili, ako sa dá vidieť v trichologickej kamere. Pozorujeme výrazné zahustenie v postihnutých oblastiach a množstvo nových vlasov.
Slečna pokračuje ďalej.
Vlasová klinika

“Strata vlasov – hormonálne zmeny”
Klientka začala Vlasovú kliniku navštevovať v septembri. Mala stenčenú a suchú vlasovú pokožku. Vlasy padali vplyvom hormonálnych zmien. Na odporúčanie dochádzala 1x za mesiac na mikroihličkovaní. Sérum Neohair v domácej starostlivosti aplikovala raz týždenne. Na hydratáciu pokožky po umytí šampónom naniesla masku Magic Hair priamo na pokožku. Aplikácia masky a Neohairu obnovili pružnosť pokožky. Vlasy začali rásť. Na fotkách z trichologickej kamery je možné vidieť množstvo nových vlasov.
Vlasová klinika

“Rednutie vlasov na temene hlavy”
Mladého muža trápilo veľké rednutie vlasov na temene hlavy. Vyčistili sme vlasovú pokožku a uvoľnili keratotické aj mazové zátky zátky, ktoré bránili rastu vlasov. Rast nových vlasov sme podporili našim skvelým sérom Neohair.
Vlasová klinika

“Alopécia”
Rozdiel mesiac od prvej návštevy. Staré vlásy nám ešte padajú. Zo skúsenosti ostatných klientov prestanú pri alopécii padať vlasy po druhej až tretej návšteve. Na trichologickej kamere vidíme rozdiel. Už rastú nové vlasy a holé miesto začína zarastať. Klientka používa Neohair v domácej starostlivosti. Tým urýchľuje účinok našich procedúr.
Vlasová klinika

“Covid”
Mladá klientka prekonala covid 2x. Začali jej veľa padať vlasy. Rovnako ako 70% ľudí po tejto chorobe. Pokožka sa stala extrémne citlivou a suchou s lupinami. Vykonali sme čistenie ultrazvukovou špachtľou a uvoľnili vlasové folikuly od upchatia, aby mohli vlasy rásť. Našu vitamínovú bombu sérum Neohair sme pomocou elektroporácie aplikovali priamo do vlasových korienkov.

Objednajte sa na Vašu pobočku

Pripravujeme pre vás kliniky - čoskoro zverejníme.

Otváracia doba

Poradňa / najčastejšie otázky

V poradni nájdete často kladené otázky.
Ak Vaša otázka zostáva stále nezodpovedaná,
nehanbite sa opýtať.

Newsletter

Chcete dostávať nové informácie ohľadom vypadávania
a obnovy rastu vlasov? Alebo sa podeliť o poznatky
našich klientov a byť informovaní o zvýhodnených akciách?

    Máte záujem si otvoriť vlastnú pobočku vlasovej kliniky?