Vlasová klinika

Češtinacz

Vaše najčastejšie otázky

V poradni nájdete množstvo otázok, na ktoré sa nás často pýtate.
Ak máte otázku, začnite práve tu. Zostáva vaša otázka stále nezodpovedaná?
Nehanbite sa opýtať. Odpovieme rýchlo a zrozumiteľne na všetky vaše otázky.

Otázky ohľadom
vyšetrenia a ošetrenia01

Vyšetrenie vlasovej pokožky trichologickou mikrokamerou pre vás ponúkame bezplatne.

Po diagnostike vlasovej pokožky a vlasov Vám ponúkneme riešenie, ceny sa pohybujú
od 65 € do 108 € za ošetrenie.

Trichologické vyšetrenie je vhodné pre každého, kto rieši problémy s vlasovou pokožkou a vlasmi alebo sa len zaujíma o správnu vlasovú hygienu.

Pri prvej návšteve zistíme stav pokožky a vlasu a zároveň presnú príčinu problémov. Vyšetrenie je postavené na správnej diagnostike vlasovej pokožky a vlasov pomocou trichologickej mikrokamery, ktorá zväčší vlas 1000x. Po vyšetrení môžeme navrhnúť účinné riešenie.

Vyšetrenie trvá cca 20 minút.

Vlasovú pokožku najskôr diagnostikujeme trichologickou kamerou a následne ošetríme prístrojom NEO 21 vyvinutým exkluzívne pre sieť našich kliník. Naše sérum Neohair bude pôsobiť ako vitamínová bomba pre Vaše vlasy.

Začneme vyšetrením, ktoré vám zaberie 20 minút. následne budeme pokračovať podľa zisteného stavu vašej pokožky.
Procedúry môžu trvať 1-1,5 hodiny.

Neo 21 je unikátny prístroj vyvinutý lekármi a tímom expertov firmy Biotec Italia, špeciálne pre sieť našich kliník.

Odstráni blokujúcu vrstvu

Za pomoci ultrazvukovej špachtle odstránime vrchnú vrstvu odumretej vlasovej pokožky, keratotické zátky, nečistoty a vlasový maz. Tým uvoľníme cestu pre rast nových vlasov.

Ošetrí vlasovú pokožku

Ošetrenie pokožky ultrazvukom zlepšuje mikrocirkuláciu, znižuje napätie v pokožke, čím podporuje jej pružnosť a priaznivo ovplyvňuje celkovo jej stav. Tým nám pokožka rýchlejšie a účinnejšie vstrebáva sérum Neohair až do vlasovej cibuľky.

Aplikuje aktívne látky

Elektroporáciou alebo mikroihličkovaním aplikujeme aktívne látky Neohairu priamo do vlasovej pokožky, tým vyživíme pokožku a vlasové cibuľky vitamínovou bombou, aby mohli rásť zdravé a silné vlasy.

Rovnako ako zuby potrebujú zubnú hygienu, vlasová pokožka pravidelný detox.

Pomocou ultrazvukovej špachtle mechanicky odstránime z vlasovej pokožky vrstvu, ktorá blokuje póry. Tým docielime prekrvenie vlasových folikulov a naštartujeme obnovu rastu nových vlasov.

Čistenie vlasovej pokožky ultrazvukovou špachtľou je bezbolestné, ale môže byť pre citlivé osoby nepríjemné. Elektroporácia je bezbolestná a veľmi obľúbená metóda. Mikroihličkovanie môže byť pre citlivé osoby nepríjemné až mierne bolestivé, napriek tomu táto metóda patrí medzi najobľúbenejšie a najúčinnejšie.

Počas 20 minútového vyšetrenia diagnostikujeme stav vašej pokožky a vlasov, ihneď vám povieme, ako a či vám môžeme pomôcť. Vyšetrenie je úplne zadarmo.

Po vyčistení vlasovej pokožky uvidíte výsledky okamžite, nové vlasy začínajú rásť do 3 týždňov.

Áno, máme veľmi dobré výsledky s ošetrením klientov po Covide.

Ošetrenie je individuálne podľa stavu pokožky a vlasov.

Otázky muži02

Áno, máme veľmi dobré výsledky u našich klientov s kútmi aj plešatosťou.

Otázky ženy03

Ošetrenie je vhodné pre ženy trpiace padaním vlasov po pôrode. Spôsob ošetrenia závisí individuálne od stavu pokožky, od toho, či žena dojčí atď.

Otázky Neohair04

Áno Neohair je čisto prírodný produkt, vitamínové hnojivo pre vaše vlasy a preto je vhodný aj pre deti.

Áno, zloženie Neohairu je čisto prírodné.

Kozmetické prípravky poznáme a používame všetci. Sú skôr pasívne a majú dekoratívne funkcie.

Kozmeceutiká sú niečo medzi kozmetikou a liekmi. Obsahujú veľké množstvo účinných látok vo výrazných koncentráciách. Kozmeceutiká obsahujú klinicky overené ingrediencie, ktoré sú biologicky dostupné a majú cielený účinok. Výsledný efekt nemožno s bežnou kozmetikou vôbec porovnávať.

Kozmeceutické prípravky sa od kozmetických odlišujú predovšetkým účinnými látkami, ktoré dokážu preniknúť do hlbších vrstiev pokožky. Sú aktívne a majú oveľa silnejší efekt.

Vývoj kozmeceutických prípravkov je väčšinou dlhodobý. Vedci a dermatológovia pracujúci na vývoji prípravkov využívajú najmodernejšie biotechnologické a medicínske objavy.

S termínom kozmeceutika prišiel v roku 1984 dermatológ Albert M. Kligman. Vytvoril ho spojením anglického cosmetics a pharmaceutical. Označil tak prípravky, ktoré stoja na pomedzí týchto kategórií.

Pokiaľ máte predĺžené vlasy, sú ampulky NEOHAIR úplne ideálnou voľbou. Vlasy vyživí a ochráni pred vypadnutím alebo oslabením z dôvodu predĺženia. Ako špecialisti na predlžovanie už v našich salónoch Magic Hair odporúčame NEOHAIR všetkým našim klientkám.

Objednajte sa na Vašu pobočku

Pripravujeme pre vás kliniky - čoskoro zverejníme.

Otváracia doba

Poradňa / najčastejšie otázky

V poradni nájdete často kladené otázky.
Ak Vaša otázka zostáva stále nezodpovedaná,
nehanbite sa opýtať.

Newsletter

Chcete dostávať nové informácie ohľadom vypadávania
a obnovy rastu vlasov? Alebo sa podeliť o poznatky
našich klientov a byť informovaní o zvýhodnených akciách?

    Máte záujem si otvoriť vlastnú pobočku vlasovej kliniky?